חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הכנס השנתי של האיגוד הישראלי לסטטיסטיקה

האוניברסיטה הפתוחה

openu

יום רביעי 11.6.2014

אנו שמחים להודיע כי השנה יתקיים הכנס השנתי של האיגוד הישראלי לסטטיסטיקה בקריית האוניברסיטה הפתוחה ברעננה. להלן פרטים אודות הכנס:

הרשמה לכנס ועלויות

ההרשמה והתשלום לכנס היא דרך אתר ההרשמה של הכנס עד תאריך 7 ליוני, 2014.  ניתן יהיה גם להירשם בבוקר של הכנס במקום. רישום במקום לא יכלול ארוחת צהריים ומשתתף הנרשם במקום ידאג לארוחת צהריים באופן העצמאי. עלויות: דמי חבר לאיגוד לשנת 2014-2015: 60 ₪. סטודנטים פטורים מדמי חבר. ניתן לשלם דמי חבר בלבד למי שלא מגיע לכנס.  חשוב לשמור על חברות באיגוד על מנת לחזק את הארגון שלנו. עלות הכנס לחבר איגוד: 120 ₪ דמי חבר ייגבו יחד עם דמי הכנס בעלות כוללת 180 ₪ עלות הכנס למי שאינו חבר איגוד: 160 ₪ עלות הכנס לסטודנט: 80 ₪. יש להציג תעודת סטודנט בתוקף בבוקר האירוע.  להרשמה לכנס לחצו על קישור זה (ייפתח חלון חדש).

 דרכי הגעה לכנס

קמפוס האוניברסיטה הפתוחה ברעננה נמצא בסמוך לצומת רעננה צפון. ניתן להגיע לכנס בתחבורה ציבורית (אוטובוסים העוצרים בצומת רעננה צפון) וברכב פרטי. פרטים על דרכי ההגעה

הגעה ברכב: האוניברסיטה הפתוחה אישרה חניה בתוך קמפוס האוניברסיטה הפתוחה רק למשתתפים המרצים בכנס.  מצורפת מפה של הכוונה לחניה באיזור הקמפוס של האוניברסיטה הפתוחה. שימו לב, ישנן הגבלות חניה בקרבת קריית האוניברסיטה הפתוחה ברח' רבוצקי וברחובות הסמוכים. 

 

בחירות למוסדות האיגוד

בחירות למוסדות האיגוד הישראלי לסטטיסטיקה תתקיימנה ביום הכנס השנתי ב-11 ליוני 2014. חברים שלא ישתתפו בכנס יכולים להצביע הצבעה מוקדמת באופן הבא: יש להרשם כחבר באתר האיגוד. שימו לב כי ישנה אפשרות לשלם דמי חבר בלי להרשם לכנס. סטודנטים אינם צריכים לשלם דמי חבר ויכולים למלא את טופס החבר באתר האיגוד ולשלחו על פי ההוראות. לאחר מכן, נא להדפיס את טופס ההצבעה ולמלאו. את הטופס נא להכניס למעטפה ללא כל סימני זיהוי. את המעטפה (הסגורה) נא להכניס למעטפה נוספת (עם זיהוי השולח) ואותה לשלוח אל: יו"ר ועדת הבחירות: פרופ' צבי גילולה, המחלקה לסטטיסטיקה, האוניברסיטה העברית בירושלים, הר הצופים, ירושלים 91905. מעטפות שתגענה עד 8/6/2014 תלקחנה אל הכנס השנתי ותתווספנה אל הקלפי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן