חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

קול קורא לחברי האיגוד

האיגוד הישראלי לסטטיסטיקה מהווה מסגרת ייחודית לסטטיסטיקאים בישראל. מטרת האיגוד, הרשום כעמותה ללא מטרות רווח, היא לפעול לקידום השיטות והשימושים של הסטטיסטיקה בישראל. האיגוד פועל על בסיס יוזמות של מועצת האיגוד ושל נשיא האיגוד שמש כיושב ראש העמותה וכיושב ראש מועצת האיגוד.

תחום הסטטיסטיקה נמצא בפרשת דרכים. מצד אחד השיטות הסטטיסטיות משתלבות בכל מגזרי העשייה והמדע, מצד שני הציבור לא תמיד מכיר בתרומה של הסטטיסטיקאים. האיגוד הישראלי לסטטיסטיקה שם לו כמטרה לקדם את ההכרה בחשיבות הסטטיסטיקה בכלל, תוך מתן דגש לתרומה של האוניברסיטאות ומכוני המחקר בארץ וליישומים בתעשייה ובעסקים בישראל. החברות שלך באיגוד היא קריטית למאמץ המשותף הזה. כמות גדולה של חברים רשומים מאפשרת ליזום פעילויות כולל שיתופי פעולה עם תחומים ומקצועות שונים.

כבר מספר שנים שהאיגוד מנסה להפריד בין דמי רישום לאיגוד ורישום לכנס השנתי. דמי החברות נגבים לתקופה המתחילה ביום הראשון לחודש מאי ומסתיימת ב 00 באפריל בשנה שלאחר מכן. חבר שהינו סטודנט במוסד להשכלה גבוהה פטור מתשלום. במילים פשוטות, אנחנו זקוקים לך כחבר רשום באיגוד. דמי הרישום השנה הם סמליים, 60 ₪ בלבד. חברי
האיגוד נהנים מהנחות בפעילויות אחרות שהאיגוד מארגן (סדנאות, כנסים ייחודיים) ובעיקר מחזקים את תחום הסטטיסטיקה בישראל ובכלל.
לביצוע התשלום באממצעות כטיס אשראי לחצו כאן.

ניתן לבצע רישום גם באופן ידני על ידי משלוח דואר אלקטרוני אל israelstat@gmail.com . בדואר חוזר יינתנו הנחיות לתשלום שאינו באמצעות כרטיס אשראי. ארגונים ומוסדות המעוניינים לשלם באופן מרוכז עבור מספר משתתפים מתבקשים גם הם לפנות בדואר אלקטרוני להסדרת ההרשמה.

במילים פשוטות, את/ה מתבקש/ת לבצע את התשלום עד סוף חודש יולי על מנת שנוכל לדווח לרשם העמותות על מספר חברים מכובד, ולאפשר לאיגוד לפעול להשגת מטרותיו. הרישום הרשמי שלך לאיגוד מבטא אמון באיגוד ומחויבות למקצוע כל חבר קובע.

תודה מראש לכל מי שיענה לקריאה חשובה זו.
בברכה,
רון קנת

נשיא האיגוד

שתפו:

באותו נושא

בחירות למועצת האיגוד, 2024

פורסם:

קול קורא להגשת מועמדויות לפרסי האיגוד 2024

כנס "מחאה 2023 – שיח מחקרי ראשוני"

דילוג לתוכן