חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הצטרפו כחברים וצרפו אחרים לאיגוד

פתחנו תהליך הרשמה מחודש לאיגוד: מסתבר לנו שרשימת החברים והחברות של האיגוד וכן רשימות התפוצה שלנו לוקות בחסרים ניכרים, והמידע על החברים חלקי. בשל כך "איבדנו " במרוצת השנים חברים רבים. אנו מייצרים רשימת חברים ממוחשבת חדשה על ידי השאלון האלקטרוני באתר זה (כפתור ההצטרפות לאיגוד שלמעלה). אנא הרשמו מחדש גם אם אתם חברים פעילים. בנוסף לכך אנו רוצים לפרסם את רשימת החברים ותחומי התענינותם באתר זה, לתועלתם הם. אם אינכם מעונינים להופיע באתר סמנו במקום המתאים בשאלון והמידע ישאר רק באיגוד.

אנא התיחסו למבצע ההצטרפות ברצינות, ונסו לצרף חברים חדשים בין ידידיכם וידידותכם למקצוע. אנו מקווים שהמצטרפים החדשים יכירו בתרומת האיגוד למעמדם המקצועי ויבחרו להמשיך ולהיות חברים.

תזכורת על הכנס השנתי של האיגוד: הכנס השנה יהיה במתכונת יום בודד בתאריך 17.6.2009 באוניברסיטת בן גוריון. ההרשמה לכנס נעשית השנה על ידי סימון בשאלון האלקטרוני של ההצטרפות לאיגוד (התשלום יעשה בכנס עצמו). מרכזת את האירוע עדנה שכטמן.

עדיין נותר מקום להציג מעבודתכם בכנס. נא לשלוח את הנושא עם תקציר למרכז התוכנית, סהרון רוסט. saharon@post.tau.ac.il ; לא ויתרנו על קיום סדנא, שתיערך בסמוך אך לא בצמוד לכנס, והודעה על כך תוצא בהמשך.

כמו כן, כל המעוניין להתחרות על פרסי פרץ (ביוסטטיסטיקה) או פוטר (סטטיסטיקה) מוזמן לשלוח את עבודתו (בהתאם ל תקנון) לוועדת הפרסים: צבי גילולה msgilula@mscc.huji.ac.il (יו"ר), דני יקותיאלי yekutiel@post.tau.ac.il וענת ריינר-בן נעים areiner@stat.haifa.ac.il, בצירוף המלצת המנחה.

בנוסף הגיע העת לבחירות למזכירות האיגוד. לפי התיקון שקיבלנו בתקנון ייבחרו השנה נשיא, גזבר ושני חברים. סגן הנשיא נויה גלאי, המזכיר יונתן רוזנבלט ופליקס אברמוביץ ימשיכו בתפקידם שנה נוספת. בהצעות מועמדים נא לפנות ליו"ר וועדת הבחירות קמיל פוקס fuchs@tau.ac.il .

נשמח לראותכם בקרוב
יואב
נשיא האיגוד

שתפו:

באותו נושא

בחירות למועצת האיגוד, 2024

פורסם:

קול קורא להגשת מועמדויות לפרסי האיגוד 2024

כנס "מחאה 2023 – שיח מחקרי ראשוני"

דילוג לתוכן